درباره ما

درباره ما

شعار مورد نظر
اینجا قرار می گیرد

درباره ایواز

ما در ایواز پلاس بر این باوریم که سرمایه اصلی، شمایید و هر کدوم از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ ایوازید و معتقدیم که می تونیم در کنار شما در بستر یک ارتباط سازنده و دو طرفه تجربه یک دوستی همیشگی و صادقانه را بسازیم. ما در ایواز قصد داریم که فاصله ها رو کم کنیم و صرف نظر از اینکه شما کجای ایران هستید، خدمات یکسانی رو براتون ارائه کنیم، چون ایواز یعنی لمس قلب مشتری.

تولد ایواز

همه چیزای دوست داشتنی، داستانشون از  یه جایی شروع میشه و یکی خلقشون میکنه. داستان ایواز رو هم مدیر با سلیقه و پر تلاشش جناب آقای داوود سیابی متولد سال 1369 شروع کرده. جالب بدونید ایشون قبلا ورزشکار حرفه ای بودن و تا سن 24 سالگی فوتبال بازی می کردند. اما اوایل سال 93 بود که با تفکر کارآفرینی و خلق یه مجموعه بزرگ، ایواز رو از یه فروشگاه کوچک شروع کردن و تو این مسیر با کمک و حمایت شما مشکلات رو یکی بعد از دیگری پشت سر گذاشتند.

مسیر پیشرفت ایواز

روزای اول، ایواز پلاس رو با اسم ایواز گالری میشناختید و همه میدونیم که اینقدر بزرگ نبوده. ایواز تو یه فروشگاه 9 متری متولد شد و با پشتیبانی مشتریان خوبش کم کم رشد کرد و شد یه فروشگاه 20 متری، و بعد از اون تو مسیر پیشرفت، امروز به یه مجموعه ای متشکل از یه فروشگاه 250 متری و یه دفتر اداری بالای 1000 متر با حدود بیش از 30 تا پرسنل تبدیل شده.

هدف ایواز جهانی شدن و ایجاد یک برند ایرانی معتبر و با کیفیت و طراحی و تولید انواع لباس ها توسط خوده تیم ایواز است. تا قبل از سال 98 راه ارتباط با ایواز و خرید از اون از طریق پلتفرم اینستاگرام بود اما بعد از سال 98 برای بیشتر شدن راحتی و سرعت در خرید، سایت ایواز پلاس افتتاح شد. در حال حاضر خرید تمامی محصولات در سایت ایواز پلاس در طول 24 ساعت شبانه روز امکان پذیره.

اوایل تمرکز مجموعه ایواز روی مانتو بوده ولی الان در کنار مانتو که همچنان محصول اصلی ایواز محسوب میشه، شما می تونید طیف گسترده تری از محصولات شامل کیف، شلوار و کمربند رو از این مجموعه بخرید.